بازدید دکتر انگجی از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز خسروشاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و دکتر سعید میرزایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به صورت سرزده از مرکز خسروشاه بازدید کردند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، سید جواد انگجی ابتدا در ساختمان اداری این مرکز از امکانات موجود بازدید کرد و صحبت‌های هیات رئیسه، اعضای هیات علمی و کارکنان این مرکز را شنید.

با توجه به حضور انگجی، امام جمعه خسروشاه و حجت‌الاسلام ناصری رئیس حوزه‌های علمیه تبریز، الهیاری بخشدار و دشتی شهردار به همراه معتمدان شهر از جمله علی اکبر فرهنگی رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی خسروشاه در ساختمان اداری این مرکز حضور یافتند و در جلسه‌ای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی استقبال کردند و به بررسی و تحلیل وضعیت این مرکز پرداختند.

در این جلسه، دکتر علی محمدیان رئیس مرکز خسروشاه از حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و هیات همراه قدردانی کرده و درباره شرایط کلی این مرکز توضیحات کاملی را بیان کرد.

 

الهیاری بخشدار خسروشاه هم به تشریح روند مذاکرات و خرید زمین سایت دانشگاه آزاد اسلامی خسروشاه پرداخت و درباره احداث ساختمان این مرکز با انگجی مباحث مربوطه را مطرح کرد. انگجی هم از احداث این ساختمان استقبال کرده و با تاکید بر روند قانونی، دستور پیگیری امور مربوط به احداث ساختمان را صادر کرد.

رئیس واحد تبریز وضعیت مطلوب این مرکز از نظر جذب دانشجو، درآمدزایی و سودآور بودن را ستود و آینده بسیارروشنی را برای این دانشگاه پیش بینی کرده و خواهان رشد و توسعه آن شد.

پیوندهای سایت